Administratíva a podporné služby
Milan Meluš
Generálne čistenie budov
- Obec
- Čermany
- Od roku
- 1993
- IČO
- 14 042 223
Milan Meluš
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 956 08 Čermany
- Na trhu od
- 10. februára 1993
- IČO
- 14 042 223
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 81.21)
- Generálne čistenie budov
Podnikanie v číslach
- 33
- rokov na trhu
- 1993
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Milan Meluš
Milan Meluš – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Čermany. Podniká od 10. februára 1993.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Generálne čistenie budov“ (81.21). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dezinfekcia,desinsekcia,deratizácia.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Milan Meluš
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 14 042 223
- Dátum vzniku
- 10. februára 1993
- Miesto podnikania
- 956 08 Čermany
- Živnostenský register
- Okresný úrad Topoľčany, vložka č. 406-2961
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 81.21)
- Generálne čistenie budov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Milan Meluš zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Dezinfekcia,desinsekcia,deratizácia
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Milan Meluš?
Miesto podnikania je v obci 956 08 Čermany.
Čím sa Milan Meluš zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Generálne čistenie budov“ (81.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dezinfekcia,desinsekcia,deratizácia.
Aké je IČO – Milan Meluš?
IČO je 14 042 223.
Odkedy podniká Milan Meluš?
Podnikanie začalo 10. februára 1993. Na trhu pôsobí 33 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.